Mtoto akatwa uume

Mama mmoja amemkata mtoto wake wa kambo uume kwa madai kuwa anajikojolea sana kitandani na anamuharibia starehe yeye na mume wake. Mtoto ana umri wa miaka mitatu akijikojolea hilo ndiyo suluhisho mama zangu Acheni ukatili kwa watoto wa wenzenu..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s